Vestigingen & openingstijden
Productbeschrijving
De Hardie™ VL Plank Latei- en startprofielen zijn hoogwaardige aluminium profielen voor de afwerking van raamlateien bij gevelbekleding met Hardie VL Plank. De profielen zorgen tevens voor voldoende ventilatie. Ook te gebruiken als startprofiel bij verticale plaatmontage.
Kenmerkend voor de Hardie® VL Plank gevelbekleding is de onderlinge verbinding van de planken. Dankzij onze innovatieve messing-en-groefbevestiging hebben de afzonderlijke planken een fraaie sponning en overlappen de planken elkaar niet. Dit zorgt voor een strakke, moderne uitstraling van je gevel.
De vezelcement gevelplanken van James Hardie zijn ontwikkeld om lang mee te gaan en vragen bovendien weinig onderhoud. Zo kies je met James Hardie voor een hoogwaardige afwerking van de gevel. De geveldelen zijn verkrijgbaar in diverse kleuren en zijn beschikbaar in diverse structuren. Zo biedt James Hardie klassieke gladde gevelplanken en meer rustieke gevelplanken met een houtnerfstructuur voor een karakteristieke, natuurlijke uitstraling.
Productgroep | Latei- en startprofiel |
Serie | HardiePlank VL |
Maatvoering | 3000mm |
Product | Latei- en startprofiel |
Merk | James Hardie |
Omverpakking | 1pp |
Milieucertificaat | Geen |
Kleurcategorie | Uni |
Kleurgroep | Bruin |
Kleurnummer | CB |
Lengte mm | 3000 |
Materiaalsoort | Aluminium |
Kleuromschrijving | Chestnut Brown |
Bestel direct andere maten voor je HardieTM VL Plank Latei- en Startprofiel Alu 3000mm
-
Arctic White
€ XX,XX€ xx,xx
-
Sail Cloth
€ XX,XX€ xx,xx
-
Light Mist
€ XX,XX€ xx,xx
-
Grey Slate
€ XX,XX€ xx,xx
-
Anthracite Grey
€ XX,XX€ xx,xx
-
Midnight Black
€ XX,XX€ xx,xx
-
Khaki Brown
€ XX,XX€ xx,xx
-
Chestnut Brown
€ XX,XX€ xx,xx