Vestigingen & openingstijden
Maak een account aan en schrijf je in voor de nieuwsbrief en ontvang €50 korting op je eerste online aankoop!
Sluiten
Sluiten
NIEUW
Sluiten
Er is een fout opgetreden bij het verwerken van uw verzoek. Probeer het later nog eens.
Bijhorende artikelen
Bijhorende artikelen
Productbeschrijving
Het ergonomische Bluetooth®-accupack communiceert met de Bluetooth®-module op de mobiele stofzuiger en zorgt ervoor dat de mobiele stofzuiger bij het inschakelen van de accu-schuurmachine automatisch start. Zo profiteert u ook bij het werken met de RTSC 400, ETSC 125 en DTSC 400 van het complete stofvrije Festool-systeem.
- Communiceert via Bluetooth® met de Bluetooth®-module van de CLEANTEC mobiele stofzuiger en start bij het inschakelen van de accu-schuurmachine automatisch de mobiele stofzuiger (als de betreffende mobiele Festool-stofzuiger compatibel is met Bluetooth®)
- Sterk en duurzaam: Het krachtige 18 V Ergo-accupack zorgt in combinatie met de koolborstelloze EC-TEC motor voor een vermogen zoals uit het stopcontact
- Zonder onderbreking: De accupacks met een capaciteit van 3,1 Ah overtuigen met een langere loop- dan laadtijd
- Laadstandindicatie voor snelle weergave van de beschikbare restcapaciteit
- Onbegrensde looptijd: Voor elektrisch continubedrijf kan het 18 V ergo-accupack worden ingeruild tegen de plug it-netadapter, ideaal in combinatie met een Festool mobiele stofzuiger
- dankzij Bluetooth® kan de CLEANTEC mobiele stofzuiger bij het inschakelen van het accugereedschap automatisch worden gestart (als een voor Bluetooth® geschikte mobiele stofzuiger wordt gebruikt)
- niet compatibel met alle andere Festool-accu-machines
- ergonomische, lichte constructie voor perfect gebruik in combinatie met de accu-schuurmachines van Festool
Algemeen
Technische specificaties
Merk | Festool |
Model code | BP 18 Li 3,1 Ergo-I |
Product | Accu |
Productgroep | Accu en lader |
Volt | 18v |
Accucapaciteit | 3,1Ah |
Anderen bekeken ook